Kinkiety ścienne LED


  • Home
  • Kinkiety ścienne

Cena 125 - 730 PLN

Rodzaj lampy

Kolor

Materiał

Źródło światła

Trzonek

Napięcie zasilania

Stopień szczelności

Moc

Średnica/obwód

Długość/wysokość

Pomieszczenie

1 - 24 z 59 produktów

Kinkiety ścienne

Jeśli zależy Ci na stworzeniu odpowiedniego nastroju, który osiągnąc można za pomocą delikatnie padającego na pokój światła, idealny rozwiązaniem będą kinkiety ścienne lub sufitowe. Pełniące zarówno funkcję ozdobną, jak i oświetleniową, produkty te odznaczają się stylowym, estetycznym wykonaniem, które powinno przykuć wzrok domowników oraz zaproszonych gości, a jednocześnie nie narzucać się w kontraście do innych ozdób znajdujących się w pomieszczeniu.

Lampy ścienne – dlaczego warto je wybrać?

Lampy ścienne charakteryzują się rzadko spotykanym miejscem, w którym można je znaleźć – na ścianie. Pozwala na to użycie danego produktu jako oświetlenia drugorzędnego, gdy nie potrzebujemy silnego rozjaśnienia salonu lub sypialni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają zanurzyć się w świat swojej ulubionej książki podczas zimowych wieczorów lub stworzyć romantyczną atmosferę na spotkanie ze swoim partnerem bądź partnerką.

Kinkiety sufitowe LED – rozwiązanie nie tylko dla niezdecydowanych

Alternatywnym rozwiązaniem są kinkiety wiszące, które umieszcza się bezpośrednio na suficie. Są to idealne kinkiety do pokoju, w którym posiadamy pracownię malarską lub służy on do naładowania baterii po ciężkim dniu pracy. Jest tak, ponieważ te produkty bardzo łatwo ustawić, by uzyskać światło padające jedynie w interesującym nas kierunku. Dzięki tym właściwościom warto jest wybrać je właśnie w sytuacjach, gdy chcemy stworzyć pewien magiczny czar w wybranym przez siebie pomieszczeniu mieszkalnym.

Napisz do nas