pp p 1344a ip54 plafon zewnętrzny

Nowość
260.00 PLN dostawa gratis!
Przedpłata - 18 zł 1 - 2 dni robocze
Pobranie - 18 zł 1 - 2 dni robocze
Zamówienia powyżej 300 zł
WYSYŁKA GRATIS!
1 - 2 dni robocze
Ilość
MATERIAŁ Aluminium
KOLOR Grafitowy
WYMIARY śr.190xH90mm
NAPIĘCIE ZASILANIA 220-240V 50Hz
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA LED SMD 12W
BARWA ŚWIATŁA 3000K (BIAŁA CIEPŁA)
STRUMIEŃ ŚWIETLNY lm
STOPIEŃ SZCZELNOŚCI IP54

Od oświetlenia zewnętrznego wymaga się specjalnych parametrów. To ma nie tylko ozdabiać odjazd czy ogród, ale przede wszystkim dawać światło praktyczne, które umożliwi komfortowe funkcjonowanie poza budynkiem po zmroku. I właśnie takie wymagania spełnia plafon zewnętrzny PP P 1344A IP54, doskonały do montażu na zewnątrz.

Wybierając oświetlenie zewnętrzne, należy zwracać uwagę nie tylko na design, dzięki któremu każda lampa może być dodatkowym elementem dekoracyjnym. Najważniejszy jest stopień szczelności i odporność na destrukcyjne działanie niekorzystnych czynników. Plafon zewnętrzny PP P 1344A IP54 charakteryzuje się certyfikowanym stopniem szczelności IP 54. Oznacza to, że jest w pełni odporny na działanie wilgoci, deszczu czy śniegu.

Warto również wskazać materiał, z jakiego powinno być wykonane oświetlenie zewnętrzne. Plafon zewnętrzny PP P 1344A IP54 wykonano z aluminium lakierowanego na kolor grafitowy oraz białego tworzywa. Dzięki temu jest odporny na korozję i może służyć w swojej doskonałości przez wiele lat.

Eksploatacja zewnętrznego źródła światła

Plafon zewnętrzny PP P 1344A IP54 to doskonały wybór także ze względu na możliwość generowania oszczędności z tytułu opłat za energię elektryczną. Takie oświetlenie zostało stworzone zgodnie z najnowocześniejszą technologią LED. Światło ledowe to nie tylko doskonała jakość, ale również symbol energooszczędności.

Plafon zewnętrzny PP P 1344A IP54 można dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami i dopasować do całej aranżacji otoczenia budynku. Ta wersja oświetlenia zewnętrznego dostępna jest w formie okrągłej bądź kwadratowej.

Kod produktu: PP P 1344A
Producent: Light&More
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: 86 szt
Wysyłka: wysyłka 2 dni

Dostawa na inny adres

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru adresu innego niż adres Zamawiającego. W celu jego zdefiniowania należy wypełnić odpowiedni formularz podczas procesu zamawiania. Wykorzystanie tej opcji nie zwalnia z przywileju darmowej wysyłki.

 

Brak opinii użytkowników.

Bądź pierwszą osobą, która doda swoją opinię o PP P 1344A IP54 PLAFON ZEWNĘTRZNY

Dodaj opinię

Dodaj opinię o PP P 1344A IP54 PLAFON ZEWNĘTRZNY

Inni oglądali również

Napisz do nas