lm 302 wh track reflektor szynowy par16 gu10

285.00 PLN dostawa gratis!
Przedpłata - 18 zł 1 - 2 dni robocze
Pobranie - 18 zł 1 - 2 dni robocze
Zamówienia powyżej 300 zł
WYSYŁKA GRATIS!
1 - 2 dni robocze
Inne kolory
Produkt chwilowo niedostępny
MATERIAŁ Aluminium
KOLOR Biały
WYMIARY śr.60xH245mm
NAPIĘCIE ZASILANIA 230V 50Hz
TRZONEK GU10
ŻARÓWKA 1xPAR16 LED 230V (brak w komplecie)
STOPIEŃ SZCZELNOŚCI IP20

Reflektor do trójfazowego systemu szynoprzewodowego wykonany z aluminium lakierowanego na kolor biały na żarówkę typu PAR16. Możliwość przełączania pomiędzy trzema fazami.

Reflektory najczęściej wykorzystuje się nie do oświetlenia całego pomieszczenia, lecz dzięki pośredniemu światłu wytwarza się nastrojową atmosferę, tym dodatkowo można podkreślić wymiar pomieszczenia. Wykorzystując reflektory jesteśmy w stanie, dokładnie skierować światło w dane miejsce, tym samym zaprosić obserwującego dokładnie tam, gdzie chcemy. Reflektor LM 302 WH jest wykonany z wysokiej jakości aluminium i dzięki starannemu wykonaniu, pasuje do każdego wnętrza, bez względu na styl, w jakim zostało zaprojektowane.

Reflektor LM 302 WH tworzy prawdziwą grę świateł

Wykorzystanie oświetlenia na bazie technologii LED, nie tylko stanowi wykorzystanie reflektorów zawierających nowoczesne rozwiązania, ale także pozwala na zaoszczędzenie ogromnej ilości energii, poprzez zyskują Państwo niebywałą oszczędność. Dodatkowo wykorzystanie reflektora LM 302 WH w pomieszczeniach pozwala na rozproszenie pośredniego światła, tym samym zapewniając przyjemną i przytulną atmosferę w naszym domu. Dzięki technologii wykorzystanej w opisywanym reflektorze możemy dowolnie obracać go, dzięki czemu, możemy puścić strumień światła dokładnie tam, gdzie potrzebujemy.

Klienci najczęściej stosują reflektory LM 302 WH w salonie, przedpokoju, garderobie, jako część uzupełniającego oświetlenia ogólnego, takiej jak lampy wiszącej, czy sufitowej. Reflektor wykonany się z aluminium, na żarówkę typu PAR16. Na podkreślenie zasługuje fakt, że urządzenie jest wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły.

 

Kod produktu: LM 302 WH TRACK
Producent: Light&More
Gwarancja: 24 miesiące
Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: wysyłka 2 dni

Dostawa na inny adres

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru adresu innego niż adres Zamawiającego. W celu jego zdefiniowania należy wypełnić odpowiedni formularz podczas procesu zamawiania. Wykorzystanie tej opcji nie zwalnia z przywileju darmowej wysyłki.

 

Brak opinii użytkowników.

Bądź pierwszą osobą, która doda swoją opinię o LM 302 WH TRACK REFLEKTOR SZYNOWY PAR16 GU10

Dodaj opinię

Dodaj opinię o LM 302 WH TRACK REFLEKTOR SZYNOWY PAR16 GU10

Inni oglądali również

Napisz do nas