Oprawy halogenowe


  • Home
  • Oprawy halogenowe

Cena 3 - 340 PLN

Rodzaj lampy

Kolor

Źródło światła

Trzonek

Napięcie zasilania

Stopień szczelności

Moc

Średnica/obwód

Długość/wysokość

Pomieszczenie

1 - 24 z 96 produktów

Oprawy halogenowe

Oprawy halogenowe od Light&More stanowią ciekawy dodatek oświetleniowy, który doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu Twojego mieszkania. Lampy idealnie nadają się do niewielkich pomieszczeń, takich jak np. łazienka, czy garderoba, ale sprawdzą się również w bardziej wymagających pomieszczeniach - dużych salonach, czy obszernych gabinetach.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego dostarczamy Wam produkty oświetleniowe najwyższej jakości. W ofercie Light&More znajdziesz oprawy halogenowe gwarantujące bardzo długą żywotność światła LED oraz charakteryzujące się wysokim stopniem szczelności.

W ofercie sklepu internetowego Light&More znajdziesz różne rodzaje opraw halogenowych. W zależności od Twoich potrzeb,możesz wybrać oprawy: sufitowe, wpuszczane, czy schodowe pojedyncze lub hermetyczne.

Do produkcji lamp oświetleniowych Light&More wykorzystano wysokiej jakości materiały, takie jak: aluminium, szkło, czy metal. To właśnie takie materiały gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie.

Napisz do nas