Formy płatności

W sklepie Light&More istnieją następujące formy płatności:

Przelew elektroniczny online - PayU (w tym płatności kartą)
Forma płatności gwarantująca natychmiastową realizację złożonego zamówienia. Płatność odbywa się za pośrednictwem najpopularniejszego polskiego operatora płatności internetowych PayU. Serwis PayU umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, klient automatycznie zostanie przekierowany do systemu płatniczego, gdzie po wybraniu swojego banku i zalogowaniu się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej, potwierdzi płatność.

Wpłata na konto - Przelew tradycyjny
Klasyczna metoda płatności: prosto i bezpłatnie. Dokonują Państwo przelewu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki. W mailu potwierdzającym zamówienie klient otrzymuje dane do wykonania przelewu.
Bezpośrednio po zanotowania wpływu pieniędzy na rachunek bankowy Spółki zamówienie zostanie bezzwłocznie zrealizowane.

Płatność za pobraniem (płatne przy odbiorze kurierowi).
Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru z rąk kuriera. Zgodnie z przepisami firm kurierskich, otworzyć i sprawdzić przesyłkę można dopiero po zapłacie kurierowi (ale oczywiście nadal masz prawo do ewentualnego zwrotu towaru.

Gotówka przy odbiorze (płatne przy odbiorze w jednym z salonów Light&More).
Wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru w wybranym wcześniej salonie sprzedaży na terenie Warszawy. Wyboru konkretnego salonu klient dokonuje w momencie realizacji zamówienia.

Uwaga:
Należy pamiętać, że w przypadku wybrania płatności przelewem tradycyjnym, wysyłka zamówionego towaru będzie zrealizowana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Copyright 2024 by Eciepecie-shop | Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl